21-30.07.2020

//

SDC 2020 po raz kolejny odbędzie się w Poroninie! Najlepsi tancerze i najlepsi instruktorzy ponownie spotkają się na salach tanecznych Hotelu Grand & Resort Limba.

Dodaj do kalendarza

Niezapomniana przygoda

Możliwość nauki tańca wraz z najlapszymi tancerzami na Opolszczyźnie to podróż, która pozwoli na odkrycie drzemiących w Was talentów, nowych możliwości, a przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody. Zajęcia taneczne prowadzone będą przez instruktorów z Polski i zagranicy, mających na swoim koncie niezliczoną ilość mistrzowskich choreografii. W programie znajduje się mieszanka różnych stylów i technik, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie: Disco Dance, Street Dance, Disco Show, MTV Dance, akrobatyka sportowa, podstawy klasyki...

Dodatkowo, dla tancerzy z grup przygotowawczych Scorpion Dance Team jest to niepowtarzalna okazja do awansu do grup mistrzowskich, reprezentujących klub, region i Polskę na turniejach krajowych i międzynarodowych.

Grand & Resort Limba Poronin

 

Instruktorzy

Magdalena Kolman

Założyciel oraz kierownik Scorpion DT. Międzynarodowy sędzia Polskiej Federacji Tańca i International Dance Organization. Absolwentka Państwowego Studium Kształcenia Animatorów Kultury, studiów magisterskich UO w zakresie pedagogiki oświatowo-artystycznej i Studium Reżyserii Teatralnej w Warszawie.

Anna Hadamik

Aktywna tancerka grupy Scorpion Elite, choreograf. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy IDO. Autorka choreografii nagradzanych tytułami mistrza Polski i Europy.

Ewelina Lepsza

Aktywna tancerka grupy Scorpion Elite, trener specjalizujący się w technice Disco Dance. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, mistrzyni i vice mistrzyni Polski.

Malwina Łomny

Instruktor rekreacji ruchowej, fizjoterapeuta. Sędzia Polskiej Federacji Tańca I kategorii. Wieloletni tancerz i trener, mający na swoim koncie niezliczoną ilość zwycięskich choreografii.

Karolina Kurzydło

Tancerz grupy Scorpion Elite. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, mistrzyni Polski, vice mistrzyni Europy.

Lída Karlík Fišrová

Choreograf Beethoveen D. C., wielokrotna mistrzyni Czech, Europy i świata. Rozrywana przez szkoły tańca na całym świecie. Współpracuje z nami już od 5 lat!

Monika Walczak

Aktywna tancerka grupy Scorpion Elite, choreograf. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy. Związana z tańcem od 3 roku życia. Autorka choreografii nagradzanych tytułami mistrza Polski i Europy.

Paweł Kolman

Tancerz grupy Scorpion Elite. Półfinalista 8. edycji Mam Talent, wielokrotny mistrz Polski, vice mistrz Europy. Nadworny informatyk, grafik, DJ, montażysta wideo, programista webowy. Autor serwisu danceit.pl.

Grażyna Nowak

Wielokrotna mistrzyni Polski w gimnastyce sportowej. Trener II klasy w klubie Iskra oraz Zespole Szkół Sportowych w Zabrzu. Sędzia gimnastyki sportowej.

Sawa Jasińska

Związana z zespołem od początku jego istnienia. Absolwentka AWF Wrocław - specjalizacja fitness z przygotowaniem pedagogicznym. Licencjonowana instruktorka aerobiku i Zumby. Animator Kultury - specjalizacja taniec. Sędzia PFT.

Zapisz się

Rezerwacja miejsc odbywa się do 10 maja poprzez wpłatę zadatku w wysokości 400 zł na konto
Stowarzyszenia Przyjaciół FTN Scorpion 19 1930 1028 2240 0243 2092 0001
w tytule podając 'Scorpion Dance Camp 2019 IMIĘ NAZWISKO UCZESTNIKA'.

Dodatkowo, przed wyjazdem konieczne jest dostarczenie poprawnie wypełnionej deklaracji.
Pobierz deklarację

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1 880 zł


Oferta specjalna tylko dla tancerzy Scorpion Dance Team

Tancerze Scorpion Dance Team mają możliwość uzyskania rabatu w wysokości 100 zł po opłaceniu każdej z rat w terminie:
RATA I: 80 zł do 15.01.2020
RATA II: 200 zł do 10.03.2020
RATA III: 400 zł do 10.05.2020
RATA IV: 1100 zł do 20.06.2020