03-12.07.2023

//

SDC 2023 po raz pierwszy organizujemy w Zamku w Janowie Podlaskim! Najlepsi tancerze i najlepsi instruktorzy spotkają się na salach tanecznych pięknego zamku, w którym organizowane są Krajowe Mistrostwa IDO Poland.

Dodaj do kalendarza

Niezapomniana przygoda

Możliwość nauki tańca wraz z najlapszymi tancerzami na Opolszczyźnie to podróż, która pozwoli na odkrycie drzemiących w Was talentów, nowych możliwości, a przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody. Zajęcia taneczne prowadzone będą przez instruktorów z Polski i zagranicy, mających na swoim koncie niezliczoną ilość mistrzowskich choreografii. W programie znajduje się mieszanka różnych stylów i technik, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie: Disco Dance, Street Dance, Disco Show, MTV Dance, akrobatyka sportowa, podstawy klasyki.

Dodatkowo, dla tancerzy z grup przygotowawczych Scorpion Dance Team jest to niepowtarzalna okazja do awansu do grup mistrzowskich, reprezentujących klub, region i Polskę na turniejach krajowych i międzynarodowych.

Zamek w Janowie Podlaskim

 

Instruktorzy

Magdalena Kolman

Założyciel oraz kierownik Scorpion Dance Team. Międzynarodowy sędzia Polskiej Federacji Tańca i International Dance Organization. Absolwentka Państwowego Studium Kształcenia Animatorów Kultury, studiów magisterskich UO w zakresie pedagogiki oświatowo-artystycznej i Studium Reżyserii Teatralnej w Warszawie.

Anna Hadamik

Trener, choreograf, magister wychowania fizycznego spec. trener przygotowania motorycznego. Sędzia World Artistic Dance Federation. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, wielokrotna mistrzyni Polski, mistrzyni Europy, mistrzyni świata IDO. Autorka choreografii nagradzanych tytułami mistrza Polski i Europy.

Ewelina Lepsza

Trener i choreograf. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, mistrzyni Europy, mistrzyni świata IDO.

Malwina Łomny

Instruktor rekreacji ruchowej, fizjoterapeuta. Sędzia Polskiej Federacji Tańca I kategorii. Wieloletni tancerz i trener. Autorka medalowych choreografii na Mistrzostwach Polski, Europy i świata.

Karolina Kurzydło

Aktywna tancerka grupy Scorpion Platinum. Trener i choreograf. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent w TVN, mistrzyni Polski, Europy i świata International Dance Organization.

Sawa Jasińska

Związana z zespołem od początku jego istnienia. Absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - specjalizacja fitness z przygotowaniem pedagogicznym. Licencjonowana instruktorka aerobiku i Zumby. Animator Kultury - specjalizacja taniec. Sędzia Polskiej Federacji Tańca i World Artistic Dance Federation.

Monika Walczak

Aktywna tancerka grupy Scorpion Platinum, choreograf. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy, mistrzyni świata IDO. Związana z tańcem od 3 roku życia. Autorka choreografii nagradzanych tytułami mistrza Polski i Europy.

Paweł Kolman

Półfinalista 8. edycji Mam Talent, wielokrotny mistrz Polski, mistrz Europy, mistrz świata International Dance Organization. Software developer, grafik, DJ, montażysta wideo, murarz, tynkarz, akrobata.

Grażyna Nowak

Wielokrotna mistrzyni Polski w gimnastyce sportowej. Trener II klasy w klubie Iskra oraz Zespole Szkół Sportowych w Zabrzu. Sędzia gimnastyki sportowej.

Anna Szaran

Trener, choreograf, magister wychowania fizycznego spec. trener przygotowania motorycznego. Sędzia World Artistic Dance Federation. Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, mistrzyni Polski, Europy i świata International Dance Organization.

Poza naszą stałą kadrą Scorpion Dance Team co roku szykujemy dla Was zajęcia z wyjątkowymi instruktorami z Polski i zza granicy. Jeżeli uda nam się podpisać kontrakty z instruktorami z zewnątrz, powiadomimy Was o tym i zaktualizujemy sekcję kadry ;)

Zapisz się

Całkowity koszt wyjazdu dla tancerzy Scorpion DT wynosi 2 590 zł przy wpłacie
250 zł do 10.03.2023 ➔ 500 zł do 10.04.2023 ➔ 1840 zł do 20.06.2023

albo 2 840 zł dla osób z zewnątrz oraz osób które nie wpłaciły wyżej wymienionych zadatków w zniżkowym terminie.


Rezerwacja miejsc odbywa się do 15 maja 2023 przez Sklep Scorpion DT.
Wszystkich wpłat należy dokonywać na konto wskazane podczas składania zamówienia.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj